Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen jól megy az...

Tényleg ilyen jól megy az egyetemistáknak, hogy alig van órájuk?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm most ment egyetemre és hamarabb végez mint én szakmán. Azt hittem, hogy nekik sok órájuk van erre kiderül,hogy nem.
2011. szept. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én mások által gagyinak nonmdott alapszakra jártam simán suliban voltam du. 3-ig, 4-ig, de volt h fél 7 ig!! reggel 8től



most mesterképzésre járok és 3 előtt sose végzek.. 8tól van órám:P

szóval majdnem 8 órás ez is..


de ezt szakja válogatja

2011. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

*8-tól

*mondott

2011. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyetem függő, nekem pl összesen 5 tantárgyam van, így órám sincs annyira sok, viszont ez a néhány nagyon nehéz. Szóval annyira nincs összefüggés az egyetem=sok óra között.
2011. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szakra válogatja... pl barátnőm bölcsész szakon van, felvesz 20 tárgyat, hogy legyen 30 kreditje, mert a tárgyak többsége 1-2 kredites. Én mérnöknek tanulok felveszek 7 tárgyat és simán megvan a 30, mert vannak 3-5 kr-es tárgyak is. Kevesebb tárgy, kevesebb óra.
2011. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés órát vesz fel, akkor te fogsz előbb végezni, mert a Bsc-re 180 kredit kell, ez 30 kredit félévente, ami heti 30 órát jelent. Ez lenne a normális, de vannak két szakosok is, akiknek félévente még a 45 kredit is kevés.
2011. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 21 van hetente, hétfőn 6 kedden 3 szerdán 6 csütörtökön 6 pénteken 0.
2011. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!