Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem drága egy *kicsit* egy...

Nem drága egy *kicsit* egy egyetemistáknak ez az albi?

Figyelt kérdés

ETR-ben már egy ideje szerepel ez, kiváncsi vagyok mikor adják ki egy baleknak(?): Oktogon közelében.. 7 nm-es július 1-től

és 10 nm-es június 25-tól,

külön bejáratú szobák kiadók. A szobák bérleti díjai 1 főre: 24 000 Ft és 27 000 Ft (+ 22 000 Ft fix rezsi szeptember végéig szobánként).


De ez sem kutya: déli pályaudvarnál...

32000 Ft: 6 négyzetméteres szoba (csöndes udvarra nyíló)


2011. júl. 9. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Relatív... én nem tudom, hogy a fővárosban milyen árak vannak, de itt Pécsen sokkal olcsóbban meg lehet úszni ezeket a dolgokat, legalábbis ehhez a példához mérve. Bnőmék 4-en laknak egy 3 szobás albiban, és fejenként olyan 25-30 ezret fizetnek érte... Ebben a rezsi is benne van persze.
2011. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem drága!! Én is nézegetem már napok óta a hirdetéseket, van ahol kicsit túlzás azért..
2011. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca.. válasza:
sok. 40rt már egész lakást bérelsz.
2011. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg van aki kiveszi, addig nem. Ilyen ronda a piac.
2011. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sok. Barátnőmék egy kétszobásban laknak Budapesten. Egyiké az egyik szoba, másiké a másik. Tudni kell, hogy nagyon jó helyen van és egy új építésű társasház, baromi jól néz ki. Kb 30 ezret fizetnek fejenként rezsivel együtt télen is, nyáron is.
2011. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó ég, 7 m2-ben hogy lehet élni?

Mi Szegeden az 50 m2-es téglaépítésű lakást 45+rezsiért adjuk ki.

2011. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 35k-s a lakás, kb .25nm, egyetem mellett, rezsi átlagban közös költséggel még +10k.
2011. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!