Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok/diákok! Ti mennyire...

Tanárok/diákok! Ti mennyire toleráljátok/a ti iskolátokban mennyire tolerálják a feltűnő sminket, hajat, öltözetet?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg, hogy közép vagy általános iskolában tanítotok/tanultok!

Konkrétan ilyenre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 12:41
 1/5 anonim válasza:

általános iksolába inkább csak egy kis szempillaspirált hazsnálj meg egy kis széjfényt ha esetleg nagyon sáppadta vagy egy kis pudert..

középiskolában se vidd túlzásba de egyébként nem fog neked szólni senki egy árva szót sem ha lila vagy pőiros hajjal mész be mert ott már nem nagyon fogllakoznak az ilyesmikkel.

2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk nem szólnak a feltűnő sminkért, hajért és ruháért. Bár ha nagyon kivágott a felső vagy ha nagyon rövid a szoknya azért szoktak. Középsuli:)
2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem az órán sminkel valaki, addig nem érdekel.

Középiskolában tanítok.

2011. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is a ruha vagy a smink az irritáló, hanem, ami hozzátársul.
2011. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát általános iskolában szerintem még egyáltalán nem kéne sminkelni, egy 13-14 éves kislány (vagy ettől még fiatalabb!!!) mi a rákot akar szemceruzával, meg rúzzsal?

Középsuliban meg tulajdonképpen nem érdekel, mindenki legyen olyan, amilyen szeretne, nem szeretem az ilyen felületes embereket, akik egy smink vagy ruha alapján az egész embert megítélik. Konkrét példa: barátnőm és egyben volt osztálytársam mindig is ilyen jó nagy rocker volt a gothos kategóriában, tehát a magenta színű haj, piercing tetkó adott volt plusz erős smink és fekete öltözet. Ugyanez a csaj jelenleg pszichológiát tanul, és nem fizetősön.

Viszont ismerek olyan sulit, ahol minden ilyen tiltva van és kivágnak ( mint macskát sz@rni), ha lakkozott körömmel mész be. Én valahol ezt is megértem, bár egyik suli sem Matula mintára épült :D

2011. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!