Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arra szeretnék választ kapni,...

Arra szeretnék választ kapni, hogy ki, milyen véleménnyel lenne, ha az iskolátokban bevezetnék az egyenruhát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. aug. 15. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék neki.
2011. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Más a japán mentalitás és szerintem máshol a világon (noha lehet tévedek) max magánsulikban van egyenruha. Állami sulikban egyszerűen ez + pénz (vagy az államnak vagy a szülőnek) + a diákok többségének se jönne be annyira.
2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most jött csak be először valami baki volt és látom második linked kínai cucc...nos ők is másabbak mint mi :D Erre mást nagyon nem tudok mondani.

Mellesleg személyes véleményem szerint nem lenne rossz ötlet, noha most idehaza nem kivitelezhető az 100%.

2011. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan fejlett még a társadalmunk, hogy az iskolai egyenruhát ne a szabadságjogok megvonásával tegyék egyenlővé. Ezért működik Angliában is többek között az egyenruha, és ezért nem fog itt soha teret nyerni.
2011. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van. miniszoknya, nadrág, mellény, ing, zakó és nyakkendő. 3 darab viselése kötelező, bármelyik lehet az. Nem lógnak a suliból, mert szigorúan veszik a hiányzást. Állami suli.
2011. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem örülnék neki. A mai magyar rendszert ismerve valami pártközeli cég csinálná horribilis áron. És persze minden évben megváltoztatnák, mint a tankönyveket, hogy újat kelljen venni, nehogy a kisebb testvér elhordhassa a nagyobb ruháját.
2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekünk még anno volt suliköpenyünk.:) Személy szerint én szerettem,mert az lett maszatos és nem a ruhánk.:) Ahová a hugim jár középsuliba (állami),ott van egyenruha.Igaz,csak ünnepélyeken kötelező viselniük.Blúz+nyakkendő rajt a sulijuk címere,a fiúknak ing+nyakkendő ami nagyon hasonlít a lányokéra.A ballagók is ebben ballagnak,egyforma fekete kosztümmel a fiúk pedig fekete öltönyben.
2011. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki. Nálunk egyennyakkendő volt.
2011. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszene, csak nem tartom értelmes ötletnek. Szóval az ízlés az más kérdés, de tényleg csak a pénzt emészteni ez is, gyakorlatilag semmi haszna nem lenne.
2011. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne.Főleg kicsiknél.Akkor legalább azok kicsúsznának a kicsúfolandók listájáról,akiknek a szülei nem engedhetik meg a hétévesnek a nike-t.
2011. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!