Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem érettségiztem mondjuk...

Ha nem érettségiztem mondjuk kémiából vagy fizikából, esetleg földrajzból, akkor már nem is lehetek soha kémia-fizika-földrajz tanár?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De. Sőt, még érettségizhetsz is.
2011. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabber111 ***** válasza:
100%
Dehogynem! Be kell jelentkezni érettségire az adott tárgyból (mindegy, hogy hány éves és mikor végzett az ember) az oktatási hivatal helyi szervénél. És el kell menni leérettségizni. Az, hogy emelt vagy közép szinten-e, az már szak/egyetem függő.
2011. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezekre a természettudományos szakokra érdekes módon nem feltétlenül csak az adott tárgyat fogadják el, ha érted mire gondolok. felvi.hu-n ez részletesen le van írva, de pl kémia szakra bejuthatsz biosz-matek érettségivel is, nem kell kémia és a legtöbbre ugyanez vonatkozik. Nézd meg felvi.hu-n ott mindent leírnak , de tényleg így van!!!!
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
nekem is van olyan vegyész szaktársam több is, aki nem érettségizett kémiából. de mivel elsősök vagyunk, gondolom ők úgyse bírják majd sokáig...
2011. szept. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!