Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légyszi ha van 7. es fizika-ké...

Légyszi ha van 7. es fizika-kémia-biológia-földrajz mozaik dolgozatkérdésetek küldenétek e-mail címet? Részeletesebben lent?

Figyelt kérdés
ha neked szükséges van 6. ostályos biosz föci kérdésekre mozaikból, szerintem az összes megvan max első dogák nem. ha szükséges körbenézek az 5.eseknél is, de ott csak évvége felé fotóztam. saját képek, úgyhogy cserébe kérek 7.es megoldókulcsokat. :) hagyjatok e-mailt, vagy msn címet, és megbeszéljük. :)
2011. szept. 5. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Tanuljá!!!
2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Életet nem lehet kipuskázni!
2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
takmá, nem azért írtam ki hogy ilyeneket írjatok. egyébként meg a kérdéesekre jobban készülök, nem puskázom ki -.-
2011. szept. 10. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

nekem van biosz 7-8, föci 7. és kémia kitöltött 8 de az nem mozaikos, nemzeti tankkönyvkiadó e-mailra irj

emailcimem1@freemail.hu

2011. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!