Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kijavitanatok a helyesirasi...

Kijavitanatok a helyesirasi hibaimat? (AZ EKEZETET NE NEZZETEK, nincs magyar billentyuzetem. Inkabb az erdekelne, hogy helyesen tettem e ki a vesszoket, pontokat, jol irtam-e a szamokat es hogy helyesen fogalmaztam-e)

Figyelt kérdés

Oneletrajz

Nevem ....... 1994. julius 2- an szulettem Szatmarnemetiben. A 10-es szamu Altalanos Iskolaba jartam 4 evig. Mivel fenn allt az a lehetoseg, hogy 5. osztalytol felvetelizhetek a Kolcsey Ferenc Fogimnaziumba, ugy dontottem, hogy ott folytatom tanulmanyaimat. 9. osztalytol matematika – informatika – bilingv szakra jelentkeztem, amihez szukseg volt egy angol vizsgara. A vizsgam sikerult, igy bejutottam a bilingv osztalyba, ahol heti 6 oraban tanulhatom az angol nyelvet.

Az elmult evekben sok mindennel foglalkoztam. Tobbek kozott tancolni tanultam, kezilabdaztam es futoversenyekre is jartam, ahol jo eredmenyeket ertem el. Apukamnak besegitettem a meheszkedesben, amivel nemi penzt is kerestem. Ezen kivul szamos kirandulason is reszt vettem, mivel nagyon szeretek utazni.

Most 11. osztalyos vagyok. Terveim a jovore nezve, hogy erettsegi utan tovabb folytatom a tanulast egy szamomra megfelelo egyetemen, majd egy olyan helyen dolgozhatok, ahol felhasznalhatom a tudast, amit szereztem es a kreativitasomat.


2011. szept. 15. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
bilingv helyett kétnyelvűt vagy kéttannyelvűt írj, mert úgy magyarosabb, érthetőbb
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó, bát az előttem szólónak igaza van. :) még a vizsga helyett írj nyelvvizsgát. :D
2011. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2011. szept. 15. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

“... nincs magyar billentyűzetem“.


Hát nekem sincs és mégis tudok ékezetes betűket írni (gondolom, számítógépről írsz, ha más a helyzet, akkor nem szóltam semmit). Hogy hogyan? Itt írok a megoldásokról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__197676..

2011. szept. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!