Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez egy angol youtube hozzászól...

Ez egy angol youtube hozzászólás, de mit jelent?

Figyelt kérdés
LoL, I have always said how ignorant people are that come to the US or Canada, and don't take the time to even learn our language. If I went to France, I would learn some french.  But the outright arrogance of East Indians in Canada is ridiculous. They will be 10 feet from you, talking in punjab and sorta looking/nodding your way. My buddy one day started talking Hungarian, and pointing their way. They were not impressed.
2011. szept. 16. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
LoL, mindig szoktam emlegetni hogy mennyire tudatlanok az emberek akik az Egyesült Államokba vagy Kanadába jönnek, és még arra se veszik a fáradságot, hogy egyáltalán megtanulják a nyelvünket. Ha én Franciaországba mennék, tanulnék franciát. De ez a nyílt arrogancia ami a Kelet-indiaiaknak van Kanadában nevetséges. Ott áll 10 lábra tőled, punjabiul beszél és feléd néz/bólogat. Egy haverom egyszer elkezdett magyarul beszélni, és feléjük mutogatni. Nem voltak érte odáig. :D
2011. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :D
2011. szept. 16. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
<3
2011. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Jó a fordítás, de szerintem az 'ignorant' nem tudatlant jelent, hanem vm olyasmit, hogy másokat semmibe vevő, esetleg 'paraszt'.
2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

14:18 Bocs, igazad van, tényleg. :D

Az elején nem tudtam, hogy mit akar mondani, a végén meg már elfelejtettem visszaolvasni. :D

2011. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!