Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemem füzetbe vagy lapra...

Egyetemem füzetbe vagy lapra érdemes jegyzetelni? Melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés

elsős vagyok. láttam az egyetemen, hogy valaki lapra más meg füzetbe jegyzetel .


Melyiket érdemesebb szerintetek a kényelmesebb tanulás érdekében ?


2011. szept. 16. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Fogadjunk, hogy költségtérítéses vagy...
2011. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Lapra, úgy nem veszik kárba a füzet, ha nem telik be. Egyszerűen összefűzöd őket közben.
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Mindegyik variáció mellett és ellen is vannak érvek, szóval a döntés a tied. Én személy szerint hajlamos vagyok arra, hogy elkeverem vagy elhagyom a lapokat vagy ezért én inkább a füzetet választanám. De ha te tudsz figyelni arra, hogy ne keveredjenek el a lapok, akkor használj lapot!
2011. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló miből gondolod, hogy költséges vagyok ? Nagyon érdekel, hogy miből vontad le a következtetést ?
2011. szept. 16. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
*elhagyom a lapokat ezért (bocs elírtam..felesleges vagy volt)
2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Csak gonoszkodtam egy kicsit. Nehezen tudom elhinni, hogy ilyen észjárással be lehet kerülni államilag finanszírozott képzésre. Bocs.
2011. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

"Csak gonoszkodtam egy kicsit. Nehezen tudom elhinni, hogy ilyen észjárással be lehet kerülni államilag finanszírozott képzésre. Bocs."


- Tekintve, hogy sok helyen jóval magasabb a költségtérítéses ponthatár, mint máshol az állami, ez elég hülye következtetés. Raádásul gyanús, hogy nem jól használod az észjárás fogalmát.

2011. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudod azért kérdezek ilyen "baromságokat", hogy egyszerűbben át tudjam tekinteni a munkámat a tanulás szempontjából. De igazad van nem vagyok olyan okos mint az egyik városi gyerek.


emelt fizika érettségi: 100%

emelt matek érettségi: 99%

két középfokú nyelvvizsga


felvételi pontszám: a maximális 480 pont...

2011. szept. 16. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon egyszerű: én lefűzhető lapú füzetet vettem, és egy helyen van minden és zh előtt tantárgyanként lefűzögetem őket :)
2011. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

"felvételi pontszám: a maximális 480 pont."


Gratulálok! Érdekes, hogy ennek ellenére a füzet avagy lapok problematikájába beletört a bicskád. :-)

2011. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!