Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Neptun és az...

Mi a különbség a Neptun és az ETR között?

Figyelt kérdés
Mindig hallom mindkettőt, de van egyáltalán különbség a kettő között vagy csak az elnevezés más? Miért van egyáltalán így, hogy egyik suliba Neptun van, a másikba ETR ?
2011. szept. 17. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmi, hol az egyik szarabb, hol a másik.
2011. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Mint a "Trabant" és a "szgk" között. Szerintem egyébként Neptun ETR van elég sok helyen.
2011. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Na, most látom, hogy nem, hanem 2 különböző programról van szó. Egy egész blogot is írt valaki erről.


[link]

2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Tömören: az ETR egy rakás xar. A Neptun meg egy nagyobb rakás. És ott van a Coospace, mint még egy rakás. Egyik jobb, mint a másik, egyetemfüggő, ki melyik rendszert használlja.
2011. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyilván mind sz@r. nekem valamiért a neptunnal soha nem volt problémám
2011. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Úgy látom, az egyetemista ifjúság nagyobb dicsőségére a "szar" a leggyakrabban előforduló szó a válaszokban. Talán azért kell egyetemre járni, hogy az ember kifejezőkészsége ilyen szépen fejlődjék.


A válasz a kérdésre, hogy ez két különböző rendszer, azonos funkcióval.

2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Úgy látom, az egyetemista ifjúság nagyobb dicsőségére a "szar" a leggyakrabban előforduló szó a válaszokban. Talán azért kell egyetemre járni, hogy az ember kifejezőkészsége ilyen szépen fejlődjék.


A válasz a kérdésre, hogy ez két különböző rendszer, azonos funkcióval.



Igazán örvendetes, hogy vannak olyan tökéletes embertársaink is, akik mindig, minden körülmények között szofisztikált stílusban fejezik ki magukat.

2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem különösebb problémám nem volt az ETR-rel, viszont van csomó funkciója, ami irdatlan hasznos (kurzusfórum, kurzusmail, infosheet, személykereső, ilyenek), amikről azt hallottam, hogy Neptumon meg nincs, és az eléggé zavarna, ha az ilyenek valóban nem lennének.
2011. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# igen az ETR-ben van kurzus kereső meg van fórum meg lehet írkálni embereknek meg minden babámfaxa, csak épp a normális dinamikus listát vették ki és az 1. vagy a 2. malmozza ki hogy most mit vegyen fel, mert olyan felkészületlenek az egyetemek mint a ganajbogár.


A TO írdatlan szemét dolgokat csinál, felkészületlenül azt mondja hogy Ó persze hát hogy ne elismerjük a tantárgyát, később kiderült, hogy sajnos nem ismerhetjük el és bumm fizetheted a különeljárási díjat tantárgyanként 2000 ft, mivel mire észbe kap a kedves TO addigra kiestél a tárgyfelvételi időszakból.


Mellesleg az imádott ETR rendszeren belül akartam küldeni egy Tanárnak valamilyen kérdést, úgy kivágott a rendszer hogy csak úgy zakkantam, még osztálytársamnak se engedett küldeni az ETR rendszer és neki se.


ETR úgy jellemezném mint egy szép kirakat, csak ha bemész akkor ruhák meg cipők helyett, fabábukat látnál kartonpapírokkal. Kívül jónak tűnik, de mikor használnád, akkor cseszheted.


Nagy kedvencem mikor felakarom venni a mondok példát Büntetőjog I. -et meg a Büntetőjog II. és kellemesen a képembe baxa hogy Önnek még nincs vizsgája teljesítve a Büntetőjog II.ből...mondom anyád...


Elmentem TO-ra Tárgyfelvételi lapra leírtam, másnap fel volt véve a tárgy.


EGY HATÁR xarnak tartom az ETR rendszert és a NEPTUN rendszerét is.


Vagy csináljanak valamiből normálisat, vagy inkább maradjon index könyv, de ne ez a mondvacsinált béna rendszer akadályozzon abban hogy mikor mit veszek fel.

2013. szept. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!