Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogy bírtátok eddig a...

Ti, hogy bírtátok eddig a sulit? Nem vágytok egy kis szünetre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
? még csak most kezdődött el. még bírom. jól. :D
2011. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én hiányolom a szünetet.kicsit.
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha valaki már egyetemre megy (mint én) akkor nincs ott helye a nyavajgásnak. Aki nem bírja az órákat a tanulást stb annak nem való. Vagy csinálja végig vagy húzzon máshova van ezer ember a helyére.

Pénteken nyavajogta végig egy csaj a napot és pont mögöttem ült már azt hittem felrúgom. Csak tudnám mit keres órán akkor inkább ne is jöjjön be. Engem érdekelt volna az óra nyavajgás nélkül. Sohasem fogom megélni, hogy normális értelmes emberekkel legyek körülvéve?

2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
12:34-dehnem:)
2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
52%
Minek jársz suliba, ha már két héttel a kezdés után szünetet akarsz? Talán kötelező?
2011. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
78%
Hát én ezt már nagyon nem bírom. Szívem szerint eret vágnék annyira súlyosan hat rám. Persze nem az iskola, hanem azok, akik két hét után ilyeneken nyávognak, ezért nem is magamon vágnék eret, hanem az ilyen macskákon... Vegyél egy zacskó Whiskas-t aztán nyávogj az fölött...
2011. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi valyok, vajon miylen életetek lesz (akik 2 -3 hét után nyávogtok, h szünetet akartok), amikor elkezdődik a "nagybetűs"... Tudod, ott minden nap be kell menned dolgozni, nincs szünet soha, ha kiveszed a szabidat, akkor számolgatsz marad-e valamennyi arra, hogy ha történik valami, be kell osztanod kezdetekben az összesen 20 napodat... Nem egyszerű ám. Jelenleg olan helyen dolgozom, ahol se szabad hétvégém se karácsony, se Szilveszter, ha úgy dobja a gép. 10 nap után egyetlen napot vagyok otthon, amikor minden mást el kell intéznem,aztán megyek 7et, hogy 2 hónap után meg tudjam látogatni 3 napra a szüleimet, akik nem egészen 60 km-re laknak..

Nem panaszkodom, van egy értelmes munkám, néha szar beosztással, de nekem van munkám (jha mielőtt valaki azt mondaná "tanulni kellett volna", az is megvolt, most írom a diplomamunkámat-sajna időhiány miatt csak hellyel közzel-inkább közzel:S)Jah és én "csak" 10et mentem egyben, tegnap mondta a kollega, h neki a 17.napja egyben, ééés egyedül neveli a gyerekét, szerencséje van, hogy a szülei közel laknak és segítenek neki...

Csak a mihez tartás végett írtam ezt le... Örülj, és élvezd, hogy suliba jársz, nem kella mindennapok, aszámlák, stb m,iatt aggódnod, most még nem tudjátok, de a suli az gyalog galopp az élethez képest...


24/L

2011. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem be legelső nap a suliba, hogy: Mikor lesz már nyári szünet :O
2011. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Deeeeeeeeee!!!! A tanárok szemetek és idegesítőek nagyon várom hogy itt legyen a szünet!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert mindig a tanár szemét... Még véletlenül sem a diákban a hiba... Mert a tanárok azért vannak a világon, hogy tönkretegyék a fiatalok életét, akik amúgy tökéletesek, szentek és sérthetetlenek... -_-"


Valaki álmaiban biztos is, hogy ez igaz, de a való életben közel sincs így. Jó, azt sem állítom, hogy nincsenek rossz tanárok, de azért túlzásokba ne essünk.

2013. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!