Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szivat a magyar tanáron...

Ha szivat a magyar tanáron mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
szinte minden 3. órán én felelek tegnap is például feleltetett és 5ösre elmondtam és kettest adott meg mindig beleköt mindenbe és az első padba ültet
2011. szept. 19. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
behívni a szüleimet nem akarom mert akkor csak rosszabb lesz
2011. szept. 19. 14:17
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem négyszemközt elmondhatod neki is hogy ez zavar.vagy kérd meg h hadd ne ülj az első padba.(mondj vmi okot) vagy ha feletetni akar akkor beszéld meg egy osztálytársaddal h feleljen majd ő,ha téged szólít.
2011. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Van más nemzetiségű tanárod is? Mert a magyar nyelv és irodalom tantárgyat nem a magyar tanár tanítja, hanem a magyartanár.


Emellett a mondat nagy kezdőbetű, mondat végén pont, mondatrészek között vessző (leggyakrabban).


Ha úgy gondolod, hogy ez a helyesírás, amit itt produkáltál rendben van, akkor lehet, hogy az ötösnek érzett kettes feleleted valójában a tanárod lágy szívének köszönhető, valójában értékelhetetlen, elégtelen locsogás volt, aminek csakis az 1-es lett volna a megfelelő értékelése.

2011. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!