Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok meg van a 10...

18 éves vagyok meg van a 10 osztályom, sulit szakmát akarok váltani de még magam sem tudom hogy mire. Nem tudom hol keressek! Segítség?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam sem mit is akarok,bolti eladóit tanulok de ezt nagyon utálom,linkelne vagy mondani vki Budapesten olyan sulit ahol szépségápolással vagy emberekkel való foglakozással lehet tanulni?? Köszi
2011. szept. 19. 16:37
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi 18
2011. szept. 19. 16:37
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy ügyésznek, emlékszem a kérdésedre...

állj már a sarkadra végre, ne itt várd napokon keresztül a választ, hanem tégy Te is végre valamit. Ott az internet, lehet sulit keresni, a feltételekről pedig kérdezd meg a jelenlegi iskoládat.

2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szépségápolás keress fodrász iskolát vagy mükörmöst( Perfect Nails például jó suli) ha emberekkel akarsz foglalkozni kereskedelem vagy szociális terület a javaslatom.
2011. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!