Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egész osztályom le akarja...

Az egész osztályom le akarja cserélni az ofőt mit tehetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülőknek kell ezt jelezni az igazgatóságnak. Akkora nagy baj vele?
2011. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát finoman szólva egy kretén...ma ének órán(ő tanítja az éneket) egyik otársam megkérdezte" Tanárnő holnap hányra kell jönni?"(hnap rövidített órák lesznek) erre ő:" nem idevaló téma 1-es" és ezt csinálja velünk 1 éve -.- úgy kezel minket mint 1 kutyát,és ennél is durvábbakat csinál a semmiért.
2011. szept. 29. 18:10
 3/9 anonim válasza:

Az én osztályfőnököm is egy nagyon rosz idegbeteg tanár..

Sokan utáljuk de mivel a kis csírák már benyalták magukat ők már nem akarják leváltani.. -.-

2011. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ofőként lecserélitek éneket még taníthat.


Nos, nézzetek mélyen magatokba, és gondoljátok meg jól. Ha tényleg ilyen, és szemét, nem csak dacból akarjátok lecserélni, vagy mert nem szeretitek, akkor szóljatok a szülőknek, akik keressék meg az igazgatót. Lehet elég egy beszélgetés, de lehet tényleg le kell váltani.


Tesóméknál a közép suliba a töri tanárt cserélték le. Panaszkodtak a gyerekek, hogy nem tanít, azért állnak bukásra a 32-ből 29-en. Két év után lecserélték. 3-ban az új tanárral is hasonló volt a helyzet. 4.-re újat kaptak megint. Az viszont tényleg gáz tanár volt, semmit nem tudtak érettségire, és a kedves szülők rájöttek, hogy a csemetéik nem akarnak tanulni, nem a tanárral volt a baj.


Nem mondom, hogy veletek van a baj, csak gondoljátok át jól!

2011. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a baj csak az,hogy MINDENKI rühelli, én is pedig én vagyok a legjobb tanuló az osztályba de engem is válogatás nélkül basz*gat,és semmibe nem néz minket, a szemünkbe mondta"remélem senki nem fog átjutni év végén" Továbbá a semmiért osztogat egyeseket mert megteheti!
2011. szept. 29. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:

nem védeni akarom, hiszen nem ismerem, lehet, hogy tényleg maga a sátán, de én még nem találkoztam olyan tanárral, aki ok nélkül osztogatta volna az egyeseket. azért egy mai diák túl sokat engedhet meg magának, régebben mindenért körmöst meg hasonlókat adtak. Amíg jó tanár addig ne váltsátok le, de ha a tanítás/tanulás terén is gond van, akkor érdemes elgondolkodni rajta. Persze lehet csak még nagyobbat szívtok, mert attól még az éneket továbbra is ő fogja oktatni és simán megteheti, hogy akivel eddig sem szimpatizált azt megbuktatja vagy csak simán marha rossz jegyet ad stb.


Szerintem érdemesebb először a szülők segítségével magával a tanárral beszélni, persze normális hangnemben, úgy hogy semmiképpen se érezze magát lealázva, ha bevonjátok az igazgatót abból már jó nem jöhet ki...

2011. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Engem ma megfenyegetett az ofő mert nem megyek a kirándulásra családi okok miatt..Mondta hogy: "Csak hazudsz mert nem akarsz jönni.Nincs semmi csak hazudsz! " pff..

És azzal megfenyegetett hogy idézem: "Megkeserítem az egész életed! "

Egy idegbeteg sz*r rühellem de mondjuk nemtom hogy keseríthetné meg az életem..

2011. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18.59


Mondjuk azzal, hogy megbuktat, vagy kicsapat az iskolából, mert ő megteheti...Rendőri túlkapás után jön a tanári túlkapás.

2011. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nekem volt általánosban egy osztályfőnököm, akit a fél osztály utált, a másik fele imádott. Matekot, fizikát, rajzot, meg nem emlékszem, mit tanított még, de a lényeg, hogy miatta kellett mind3 tárgyból osztályozóvizsgát tennem, és anyámat is többször behívatta ok nélkül.(pl. nem hitte el h anyám egy hetet kihagyott a munkahelyén mert hánytam, ment a hasam, meg lázas voltam.) Végül suliváltással sikerült megszabadulnom tőle.

2011. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!