Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Húsz èves vagyok. Beiratk...

Húsz èves vagyok. Beiratkoztam ifjusági gimibe. Nagyon gáz lesz?

Figyelt kérdés
a többsèg fèlek 17 èves lesz. mit tegyek? tanácsok? 11. es leszek. öltözködèsi ès viselkedèsi tippeket várok. 20f
2011. aug. 31. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

eleinte lehet, hogy furcsa pillantásokat vetnek rád, "hogy ez meg mit csinál itt". Aztán elmúlik náluk is a "minden csoda három napig tart" időszak, és onnantól kezdve szerintem full nem érdekli őket, hogy néhány évvel idősebb vagy. Csak legyél önmagad, ez számít :)


Mi sulinkba pl tavaly jött egy srác (asszem 19 éves?) 9.-be! mert nem tetszett az előző sulija, ahol mechanikát tanult és muszáj volt a gimit elölről kezdenie, holott 11.-be járt már.

2011. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez bìztatò. remèlem ìgy lesz. kicsit fèlek a reakciòktòl. ès holnap már kezdôdik:s
2011. aug. 31. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:

ha hozzánk jönnél, nekem speciel semmi bajom nem lenne veled, amennyiben nem lennél lekezelő, meg egyéb bunkó megnyilvánulásaid sem lennének. Mondjuk én 12.-be járok, de most ez olyan, mintha kétszer buktál volna. Több osztálytársam is van, aki már 19 éves (sőt lehet egy 20 éves is van!). Aki meg nem képes ezt rövid időn belül feldolgozni, az nem is érdemes a társaságodra :)

Amúgy első válaszoló voltam ;)

2011. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok lekezelô senkivel sem. van egy csomó 16 - 18 èves nagyon jó barátom. de eszmèletlenül fèlek hogy nagyon ki fogok lógni a sorból.
2011. aug. 31. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, tapadnak rád a csajok, mert idősebb vagy ;)

No viccet félretéve, nálunk pl. szakközép van, így eleve vannak olyan évfolyamok, ahol már 20 évesek a diákok. Most az osztályban vegyes lesz a felvágott: én már pl. 20 éves vok, de van aki csak 18 mert nem ide járt, hanem szakképzőre. Szerintem ilyen korban ennek már nincs jelentősége, tuti sikerül beilleszkedned :)

2011. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi. remèlem. meg attól is fèlek, hogy alig emlèkszem már arra, amit tizen hat èvesen tanultam. hogy állom majd meg a helyemet? anyám aztmondta keressek magán tanárt. de az tènyleg elèg lesz? nagyon fèlek:S am állitólag jóvágásu vagyok.
2011. aug. 31. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan osztálytársam, aki 2 évvel idősebb volt tőlünk, d nem látszott rajta, hogy túlkoros.add önmagad, akkor nem lesz semmi baj
2011. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt a 20 éves dolgot úgy mondod, mint ha 40 lennél. észre se fogják venni...
2011. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na milyen volt?:) Élménybeszámolót szeretnék :D
2011. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi baj nem volt, sôt, lehet ez fura lesz de már nagyon hiányzott a suli. 16 èvesen abbahagytan, ès addig se nagyon jártam, de most jól èrzem magamat. köszi a bìztatást. :-)
2011. szept. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!