Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi tanulói jogviszony...

Érettségi tanulói jogviszony nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék leérettségizni fizikából, de nem tudom, honnan kell ilyenkor beszerezni a szóbeli tételeket, honnan tudom, hogy egyáltalán mik azok? Ha középsuliban csinálok középszintűt, a tanár jelöli ki, de utólag hogy működik?
2011. szept. 23. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor végeztél, de a régi sulidban kéne vállalniuk a szóbelire való felkészítést, legalábbis nálunk így volt.
2011. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elég jól le van írva minden, és kattinthatsz a negyvenes rendeletre, amiben a részletek vannak. Ott elolvashatod, mik a követelmények. A helyi témaköröket ezen belül az iskola állítja össze, és legkésőbb 60 nappal a vizsgaidőszak kezdete előtt közzéteszi. Maguk a konkrét tételek nem nyilvánosak (úgy emlékszem, fizikából sem, de a negyvenesben megtalálod).

2011. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Idén végeztem, második szakhoz kellene a fizika.
2011. szept. 24. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez az égvilágon semmit nem változtat a második válasz érvényességén, az első meg eleve nem volt igaz. :-)

Érettségi után az iskolának nincs semmiféle kötelezettsége, legfeljebb szívességet tesznek a két szép szemedért -- ha az első válaszolónak megtették, legyen hálás érte.

2011. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem elsősorban nem arra vonatkozott h ki készít fel. Hanem, hogy honnan tudom meg a tételeket.
2011. szept. 24. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam: a témaköröket és a szóbelin elvégzendő mérések/kísérletek listáját az iskolától tudod meg, ahol jelentkezel, a tételeket meg jó esetben (ha szabályosan járnak el) sehonnan, annak a helyszínen kell kiderülnie.
2011. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen.
2011. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!