Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvennének így a BGF kolijába?

Felvennének így a BGF kolijába?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy bekerülnék-e a családi helyzetemmel a BGF kollégiumába, mert hallottam olyan visszautasításokról, amin csak pislogtam. Tehát, anyukám egyedül nevel, szüleim rég elváltak, de apa ahhoz képest elég sok gyerektartást fizet. Attól függetlenül, hogy jól keres-e vagy sem, anya vállalkozó (egyébként a kereset változó, de közel nem mondanám jónak), amiről úgy tudom, hogy elég nagy "hátrányt" jelent. Lakásunk van, nem albérletben lakunk. Az egyetlen indok talán az lenne, hogy nagy a távolság, kb. 250 km. Azért kérdezem, mert egy barátom ajánlott nekem a fősuli mellé egy albérletet olyan áron, mint senki másnak, de nyilván a kolival mégiscsak jobban kijönnék, és maradna pénzem másra is. Mik az esélyeim ilyen viszonyok mellett?
2011. szept. 24. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed.
2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem...
2011. szept. 24. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg komolyan mondtam. Ha anyud 70e ft felett keres akkor az 1 főre jutó jövedelemre semmi pontot nem kapsz, arra hogy elváltak szintén semmi pont, távolságra kapsz 1 keveset de az meg nem elég semmire sem..
2011. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi. Az első válaszod elég irónikusnak tűnt azzal a két szóval. Vártam valami magyarázatot, köszönöm, hogy megtetted.
2011. szept. 25. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!