Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt kaptam ma a diákhiteltől...

Ezt kaptam ma a diákhiteltől emailbe semmi levél után és fogalmam sincs mit kéne pótolnom mer semmit nem is küldtem eleve nem vágom mit kéne bevinnem 8 nap mulva?

Figyelt kérdés

Tájékoztatjuk, hogy a rendelkezésünkre álló adatok alapján Ön a Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Direkt felületén Diákhitelt

igényelt/szerződéses kapcsolatot kívánt létesíteni a Diákhitel Központ Zrt.-vel, azonban 2011.09.13.-án/-én kezdeményezett

rendelkezése társaságunkhoz nem érkezett meg.

Kérjük, hogy rendelkezése érvényessége érdekében a társaságunkhoz be nem érkezett és az alábbiakban megjelölt

adatlap/nyomtatvány kitöltött és kinyomtatott példányát levelünk kézhezvételétől számított 8 napon belül személyesen

eljárva pótolja a www.diakhitel.hu honlapon megjelölt átvevőhelyeken. Az adatlap/nyomtatvány pótlása érdekében kérjük,

személyazonosításra alkalmas okmány legyen Önnél!

Hiányzó adatlap/nyomtatvány: Diákhitel Direkt szerződés


2011. szept. 25. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor menj be az ügyfélszolgálatukra. Ha nem, akkor hívd fel őket.
2011. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arról lehet szó, hogy idén fejezted be a sulit, és erről nem szóltál nekik. Ha megszűnik a hallgatói jogviszonyod, akkor le kell tölteni egy fomanyomtatványt a Diákhitel Kp. honlapjáról, és azt kitölteni + elküldeni nekik. Ez volt az első tippem, de lehet másról van szó. Konkretizálnád egy kicsit, hogy mikor vetted fel, mikor végeztél, ha végzetél, aktív-e a státuszod, stb. Sokan elfelejtik, de a szerződés, amit aláírtál, abban vállaltad, hogy bármi változás áll be nálad, azt haladéktalanul közlöd velük is, hajlamosak ezt az emberek ezt elfelejteni, sajnos komoly dolog egy ilyen szerződés...
2011. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy beleszólok, de ez nem valószínű. Én is úgy jártam, hogy megszűnt a jogviszonyom és nem szóltam nekik, de semmi ilyet nem küldtek, csak az ötödik hónapban sms-t, hogy elmaradásom van.
2011. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem szólsz bele, legalább tudjuk, hogy valószínűleg nem erről van szó. Azért is kérdeztem meg a kérdezőtől, hogy milyen státuszban van ez a dolog jelenleg... Kedves kérdező, írd meg kicsit bővebben, hogy mikor vetted fel, és tanulsz-e még, akkor hátha kisilabizáljuk.
2011. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ausonia ***** válasza:

értelmező szövegolvasás? :)

2011.09.13-án kezdeményezte, vagyis most igényelt diákhitelt.


a szerződést nem töltötted fel, így nem zártad le a folyamatot, mert nem tudnak veled szerződést kötni szerződés nélkül.

2011. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megoldódott kint hagyom azért hátha másnak is lesz ilyen gondja 10 percig dumáltam az ügyfélszolgálatossal egyeztettük az adatokat mondtam h én sose akartam diákhitel direktet aztán azt mondta még felhívnak telón ha jó a telószám akkor folyósítják szóval minden elrendeződött és még személyesen se kellett bemennem.

köszi azért a gyors válaszokat

2011. szept. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!