Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érkezik levél, hogy...

Mikor érkezik levél, hogy kaptame kollégiumot? Hogy néz ki a levél amiben arról értesítenek, hogy nem nyertem felvételt?

Figyelt kérdés
Indokolnak a levélben?
2011. aug. 15. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 héten belül, egyetem függő. Általában téglalap alakú. Szoktak indoklást írni.
2011. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg aug.15-e vagyis ma van a határideje amikor döntés születik. De nem tudom hogy működik a kiértesítés. Jelentkezést neten kellett intézni. remélem hamarosan kapok vmi visszajelzést, hogy sikerült-e, mert ah még 1-2 hét akkor nem tudom hogy találok albit, ha addig nem tudom meg, hogy kaptam-e koleszt. Én amúgy Szegeden leszek, te hol?
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, én is Szegedre mennék. :) Én bejelentkeztem az ETR Modulora, és ott azt írta ki a kollégiumigénylésem mellé, hogy felvéve. Akkor az már szerinted biztos, vagy várjak, hogy hátha a kolesz honlapjára is fölteszik az eredményt?
2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem az már tuti. Melyikbe jelentkeztél? Milyen szakra mész? Nekem még mindig csak annyit ír Modulon, hogy elbírálás alatt.
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Károlyi Mihály Kollégiumba. Magyar szakra mennék.
2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem annyira gáz, hogy augusztus 15-e a határidő, és nem képesek aznap estére se megcsinálni. :(
2011. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez engem pl nem vettek fel koliba. Már nézegettem pár hirdetést a neten, most felhívtam 4-et, mind "elkelt" már. Szal tök jó. Sztem eleve a felvételi jelentkezéssel együtt kellene beadni a koleszigénylést is, nem még utána sz*rakodni.
2011. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!