Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt érettségivel szerzett...

Az emelt érettségivel szerzett nyelvvizsga ugyanannyit ér, mintha külön tenném le?

Figyelt kérdés
pl. érettségi pontok szempontjából vagy felvételi szempontjából
2011. szept. 25. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
érettségi ad nyelvvizsgát? pedig én úgy tudtam hogy nem.. amúgy az emelt érettségi elvileg a középszintű nyelvvizsgával egy szintű
2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az emelt tudtommal ad 60% fölött. csak nem tudom, hogy pl kapok-e ezért a fajta megszerzett nyelvvizsgáért plusz pontot vagy érdemesebb külön letenni
2011. szept. 25. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha ad nyelvvizsgát, amit nem hiszek, mert tudtommal csak régen adott, de lehet azóta megint visszahozták nem tudom... akkor ugyan annyit ér mintha lenne egy rendes nyelvvizsgád, legalábbis ez lenne a logikus
2011. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól tudod, emelt szintű nyelvi érettségi 60%-tól középfokú nyelvvizsgát ad, természetesen ugyanannyi pluszpont jár érte, sőt ha felvételi tárgy, akkor több, mert mint emelt érettségi kapsz érte pontot.

Ha külön tennéd, az ugye drága, de állítólag könnyebb egy középfokú mint egy emelt érettségi (utóbbihoz még nem volt szerencsém, de a középfok nem vészes), illetve nem számít, hogy hány százalék, ha megvan a 60, míg érettséginél ugye beleszámít a pontokba.

2011. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!