Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mibol keszuljek fizika emelt...

Mibol keszuljek fizika emelt szintu erettsegire?

Figyelt kérdés
Elmelet es szamolasok is erdekelnenek, de keresek olyan konyvet, amiben le vannak vezetve a szamitasok, mert tanart nem engedhetek meg magamnak. Kb. az alapoktol az emeltig,mindent reszletesen at akarok ismetelni/tanulni/ujra tanulni. Gondoltam az otosom lesz fizikabol cimu konyvre, az eleg lesz? Vagy vegyek meg valamilyen feladatgyujtemenyt,ha igen melyik az,amihez olyan megoldokulcs is van, ami reszletesen levezeti, es nem csak a vegeredmenyre megy ra? Elmeletet a mozaik konyvekbol,de vajon szukseges beszereznem azt az extra mozaik konyvet, ami 11-12-es es direkt az emeltszintet celozza meg? A kiserleteket nem nagyon kell mar tanulnom, es szerintem azt csak amiatt veszik meg, tehat engem csak az elmelet es a szamitasok erdekelnek. Koszonom a valaszokat elore is.
2011. szept. 25. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!