Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapestiek segítségét szeretn...

Budapestiek segítségét szeretném elsősorban kérni. Szeretném beköttetni a szakdolgozatomat. Hol tudtok ehhez megbízható és gyors céget vagy akár magánembert ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan lehetőséget keresek, ahol lehetőleg nem kérnek érte sokat, és nem ülnek rajta napokig, hanem akár 1 nap alatt is készen vannak vele. Nyomtatni sem tudom én magam, mert az itthoni nyomtatónk erre nem alkalmas (többek között színes képet sem tud nyomtatni), tehát valahogy úgy szeretném megoldani, hogy reggel beviszem pendrive-on, és ott ki is nyomtatják és be is kötik nekem, és én akár már délután mehetek is érte...

Van erre nézve valami jó és használható ötletetek?

(Holnap dől el, hogy kapok -e rá haladékot, vagy csütörtökön kell leadnom... :S)

Köszönöm előre is!


2009. ápr. 26. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Oké, valószínűleg ráér még a hét folyamán... De örülnék azért a segítségnek...
2009. ápr. 26. 23:49
 2/4 anonim válasza:
A BME-hez közel van egy, a szabhidhoz közel, de sajna pontosan nem tom az utca nevét, ill a 13.kerben a Pannónia utcában is van egy.
2009. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudod esetleg a cég nevét, hogy utána nézhessek, vagy te utána tudnál nézni a pontos címnek? Köszönöm amúgy a segítséget, már innen talán el tudok indulni.
2009. ápr. 28. 10:07
 4/4 anonim válasza:
Sajna nem, akkor megírtam volna...
2009. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!