Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez vonatkozni fog minden...

Ez vonatkozni fog minden eddigi költségtérítésesre?

Figyelt kérdés

A kormány új felsőoktatási törvényeket hoz és lassan belekavarodok. Emelni fogják a ktgtérítéses szakokon a költségeket.

Az állam 1 diplomát fizet. Én jelenleg költségtérítéses szakon vagyok, mert szeretnék egy másik diplomát, ami viszont drágább, így inkább azt fizetem, ami olcsóbb, de most növelni fogják a költségeket és nem tudom, hogy nekem annyit kell-e fizetnem, amit elejétől fogva fizetek félévente vagy azt kell majd fizetnem, amit a kormány most hozott. Vagy ez már csak a most felvételezőkre vonatkozik?

Lehet nagyon buta kérdés, de mindenfelől mást hallok és már nagyon ideges vagyok emiatt. Valaki tud erről valamit mondani?? :S


2011. szept. 26. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne jogszeru, de ha nagyon akarjak,akkor rad is vonatkozni fog, hisz eddigis koveteltek sok dolgot visszamenoleg...Ugyhogy sajnos igen,rad is vonatkozhat majd, de ezt egyelore meg nem tudjuk.
2011. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uhh :SS hát azért reménykedek, hogy ez rám már nem vonatkozik....
2011. szept. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!