Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki a rossz jegy?

Nagyon ciki a rossz jegy?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy külföldön járok suliba,két éve tanulok itt,és úgy jöttem ide hogy egy szót nem tudtam a nyelvükön.(csak én vagyok külföldi a suliban)

Sajnos az év elei felmérőim nem fognak jóra sikerülni mert

amikor megírtam őket, akkor semmit nem tudtam.

Az az igazság, hogy most már elég jól megtanultam a nyelvet,de mivel ez a tavalyi anyagból van,és akkor még nem nagyon értettem semmit.

Nagyon sokat görcsölök a jegyeim miatt, mert rosszul érzem magam ha arra gondolok, hogy mindenből egy egyessel indítok.

Ez nekem annyira ciki és kellemetlen.Én minden erőmből próbálok olyan szinten teljesíteni mint a többiek,de nem megy.

És így eléggé kilógok a sorból.

Ez nagyon ”ciki”?

Két év után már illene szinte tökéletesen beszélnem a nyelvet?

13/L


2011. szept. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, sőt pont , hogy dicséretes, hogy egyáltalán zavar a dolog és esetleg megpróbálsz tenni ellene vmit! Úgy is mindenki tudja a sulidban, hogy külföldi vagy, biztos, hogy senki nem gondolja, hogy ez milyen gáz :)
2011. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttemszólóval, szerintem simán megtudják értenni a helyzetedet, egyáltalán nem ciki.
2011. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Amíg itt rinyálsz gyikon, addig tanulhatnál
2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!