Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó vagy rossz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz ha a jegy gyűrű ezüst? Ez nagyon szokatlan? Az aranyat nem szeretjük a párommal! Az ezüst is lehet ugyanolyan tartós és életre szóló?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezüstpárti vagyok, a jegygyűrűm viszont fehérarany.

Párom ragaszkodott hozzá, ha rajtam múlott volna, ezüstöt választottam volna én is, mert a sárga színű, hagyományos arany nem tetszik egyáltalán, a fülbevaóim is mind ezüstök, a kettőt nem túl ízléses kombinálni.

2010. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam, mivel én is ezüst párti vagyok. A sárga aranyat határozottan rühellem:S Úgyhogy nekem fehér arany gyűrűm lesz, az is nagyon szép!

Egyébként szerintem ha nektek az ezüst tetszik, akkor legyen az! Nem az számít miből van, hanem az, amit jelent..

2010. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem tök mindegy h milyen,nem az fogja meghatározni,hogy hogyan fogtok házasként szerepelni a nagybetűs életben.Egyébként régebben majdnem mindenki ezüst gyűrűt használt az eljegyzéshez.Ja,én sem szeretem az aranyat.
2010. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ÉS szerintetek nem fog tönkremenni az évek során?? Van olyan tartós mint az arany?? Én csupán emiatt félek...
2010. nov. 24. 05:56
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst tudtommal nem olyan strapabíró mint az arany, a megmunkálása is sokkal könnyebb. Én a fehérarany mellett voksolnék. Ha beródiumoztatod, akkor pedig metálos csillogása lesz.
2010. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Az ezüstnek kisebb a kopásállósága. Válasszatok inkább fehér aranyat, az nagyon hasonlít azb ezüstre.
2010. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok vele, nekünk ezért lett platina. Ahhoz mit szólsz?
2010. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Én ezüst párti vagyok. Tudom, hogy nincs olyan értéke, mint egy arany (vagy fehérarany) gyűrűnek, de ezt szeretem. Egyszerű, visszafogott - nekem több sem kell. A házasság sikere pedig nem a gyűrű anyagán múlik:)
2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi fehéraranyat akartunk, de anyagi okokból az ezüstre esett a választás. Nem bántam meg, mert mind a ketten jobban csípjük az ezüstöt.

Anyós úgy tudja fehérarany...

2010. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A platina valóban szép és jó csak az a baj hogy sajnos nagyon drága...
2010. nov. 25. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!