Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia érettségihez kell kémia?

Biológia érettségihez kell kémia?

Figyelt kérdés
Felszeretném venni faktnak a bioszt és abból szeretnék érettségizni, de nem tudom, hogy a kémia kell-e hozzá.. Kémiából nagyon gyenge vagyok...:/ de a biosz meg a mindenem! imádom! 4-es vagyok belőle és biológiával szeretnék a továbbiakban foglalkozni... szal a kérdés: biosz érettségihez kell kémia??
2011. szept. 20. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A biológia egyik határtudománya a biokémia. Ezt középiskolában is tanuljuk egy minimális szinten . De attól , hogy nem vagy kémiából jó ezt megtudod tanulni simán , ehhez nem kell kémiazseninek lenned.
2011. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom a biokémia az menni is fog, mert anyu egészségügyben dolgozik és megvannak a régi anyagok, meg a tanárom is szájbarágós.:D de a kémia..:/ az nem megy..xdd de köszönöm!!:D
2011. szept. 20. 19:05
 3/3 anonim válasza:

A biokémia csak egy esetben nehéz, de akkor hihetetlenül nehéz. Nálunk volt, hogy 2 ember írt nem 1-es dogát.

Ez a két ember értette csak ennyi volt a titkuk (valahogy megértették, vagy elmondták nekik). Szóval nem nehéz de ha a tanár nem magyarázza le akkor iszonyatosan nehéz!

2011. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!