Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ruhában illik érettségi...

Milyen ruhában illik érettségizni?

Figyelt kérdés

Most októberben fogok emelt szintű angol érettségire menni, de nem tudom hogy mennyire veszik szigorúan a ruházatot. Pl.:-Érhet a szoknya egy kicsit térd fölé? Mert nagyon alacsony vagyok és nevetségesen nézek ki, a térd alá érő szoknyákban

-Lehet olyan blézerben menni, aminek a könyökén van egy kis "könyökvédő" (mint ez, csak az én blézerem fekete: [link] )?


2011. szept. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Érettségire természetesen ki KELL öltözni! Még, ha írásbeliről van szó, és ha nem a saját iskoládban lesz. Nem sokszor fogsz érettségizni, csak kibírsz pár órát fekete-fehér ünneplőben. Valószínű senki nem fog amiatt hazaküldeni, mert rövid a szoknyád, de, ha nem muszáj, ne hívd fel magadra a figyelmet, nem másokkal tolsz ki..
2011. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Matrózblúzod nincs véletlenül? Ha nincs, akkor mondjuk ezt nyugodtan felveheted. Én még nem hallottam olyat, hogy valakit kizavartak volna a nem megfelelő ruházata miatt.

A szoknya nagyon is jó, combközépig még belefér. A lényeg, hogy megfelelő cipőt vegyél fel hozzá.

2011. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, pedig nekünk megmondták anno előtte, hogy ha nem jössz kiöltözve, jöhetsz újra. bizony hazazavarták (volna9 azt, aki nem öltözik ki.
2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fekete szoknya, fehér blúz, fekete blézer+ elegáns cipő az alap, csak azt nem tudom, hogy a kis részletek, amiket felsoroltam mennyire számítanak.
2011. szept. 27. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
kosztümben is mehetsz, nadrágban is. csak alkalomhoz illő legyen. írásbelin mindegy, én arra fekete farmerben mentem. de szóbelire legyél kifogástalan. és ügyelj az alkalomhoz illő cipőre is. ergo nem kell tűsarok, de legyen csinos. a szoknyád ne legyen mini, arra ugranak... de térd fölé érhet.
2011. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ünneplőben menjél, és ne legyen hivalkodó az öltözéked, ennyi. Az nem baj, ha térd fölé ér.
2011. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!