Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám letölteni a Microso...

Hol tudnám letölteni a Microsoft Office 2003 verzióját?

Figyelt kérdés

Nekem volt 2007-es csak azt az iskolai gépek nem inditják, igy hát letöröltem de most az interneten sem kapok olyant, amit le lehet tölteni csak olyan van, amit ha letöltök egy idő után kirakja, hogy sikertelen művelet, mert idézem ,,The expected version of the product was not found on your systeme''.

Ebben az esetben mit tudok csinálni?Esetleg tudna valaki küldeni egy jó linket vagy segiteni?Fontos lenne, mert holnap infóórára kellene bemutató.


2011. szept. 28. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Ezt a kérdés ne itt tedd fel mert szabály ellenes! Warez!

ott a google keress rá, vagy tanácsolom az openoffice-t az ingyenes, és jobban is jársz vele 2003-at letölteni sehol se tudod mert egy: jogvédett licenszes, 2: fizetős (még mindig!

2011. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És abban a openofficeban is megvannak ugyanazok a programok , mint a microsoft office-ban? vagy az mi? lehet hülyeséget kérdeztem csak nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz
2011. szept. 28. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privit és segítek, talán :)
2011. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!