Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga előtt két nappal?

Nyelvvizsga előtt két nappal?

Figyelt kérdés

Szombaton nyellvizsgázom, és egyszerűen nincs kedvem ismételni, elegem van a tételekből meg a nyelvtani tézisekből, unom! Veletek is volt ilyen? Csak angolul filmeket nézek és zenét hallgatok, ennyi. Vegyem rá magam, és csak azért is tanuljak?

Bocsánat, hogy ilyen hülye vagyok :D 15/L


2011. szept. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem is, de ilyenkor már nem tudsz sokat tenni. Olvasgasd még át a tételeket. Gondold át még, hogy mi az, ami kevésbé megy.

Egyébként azt mondják, hogy vizsgák előtt egy nappal már nem szabad tanulni, de szerintem ezt nem sokan tartják be. (Én biztosan nem) :)

Sok sikert a nyelvvizsgádhoz.

2011. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2011. szept. 28. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy készültem az angol felsőfokomra? Jártam felkészítőre, ott csináltunk feladatokat, illetve vizsga előtti nap angol filmeket néztem és a barátnőmmel angolul beszélgettünk. :D Középfok előtt megoldottam pár tesztet, elolvastam egy könyvet amiben írt a témákról, illetve angol filmeket néztem. :)

Tanulni konkrétan úgyse lehet nyelvvizsgára, szerintem a legjobban úgy lehet készülni, ha angol környezetben vagy, angol beszédet hallgatsz, erre tökéletes a filmnézés. Pedig én tényleg a az ember vagyok, aki vizsga előtti nap tanul, de szerintem nyelv az egyetlen, amiből ezt egyszerűen nem lehet. Szóbelin se bemagolt szövegekre kíváncsiak, hogy ki tudd fejezni magad, a nyelvtant meg csak használni kell tudni, akár csak ráérezni hogy melyik a jó.

2011. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
annyira igazad van, köszönöm!!! wáá, de izgulok :DD
2011. szept. 30. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!