Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már kinőttem abból a...

Ha már kinőttem abból a korból, hogy középiskolában tanulhassak megéri ún. felnőttképzőknél tanulni?

Figyelt kérdés
A Vincotte Akadémiára gondoltam, sajnos már 25 éves vagyok, főiskolára pedig nincsen pénzem, de szeretnék még tanulni. Elismerik az ilyen képzőknél szerzett bizonyítványt is?
2011. szept. 29. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hh főiskolára nincs pénzed? Az ingyen van! Kivéve persze, ha van már diplomád.


Ez a Vincotte akadémia nem lehet rossz, de amúgy is az a kérdés, értesz-e a dologhoz :)

2011. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mivel dolgozom nappalira nem mehetek hitel miatt, levelezős államilag támogatottra meg kevés a 4.2-es érettségim sajna. Csak ez az egy képző van amit találtam eddig, mert középsulikban nem igazán indul estis képzés.
2011. szept. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!