Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában a 3,4es átlag...

Középiskolában a 3,4es átlag ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Anya folyton ezzel csesztet. Semmiből sincs egyesem egy-kettő kettes van hármas négyes ötös. Az összátlag a 3,4. Ennyire rossz lenne ez? Mostis aztmondja: nagyon rosszak a jegyeid....
2011. okt. 28. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak jót akar neked :) Ha azt mondaná, Ügyes vagy kisfiam, jól csinálod nagyon jó jegyek, akkor elbíznád magad, és ennyit sem tanulnál...

Lehet hogy azt látja, tudnál ennél többet is teljesíteni, csak úgy vagy vele, hogy hahh nincs egyesem, 2-es is csak 2-3 darab jó ez nekem. Ugy eezt mondtad is. Ne az legyen a szint, hogy nincs egyesed :))

2011. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az attól függ, hogy általánosban hányas tanuló voltál és, hogy milyen középiskolába jársz (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium). Na meg, hogy mennyit tanulsz otthon. Ennek fényében gondolkodj el a jegyeiden, hogy rossz e vagy jó.
2011. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szakközép.

Általánosba 7-8ba is hasonló jegyeim voltak. 2es átlag nem volt csak 3as.

2011. okt. 28. 21:33
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem szakközépbe ez egész jó, de azt még írd meg légyszíves, hogy naponta mennyit szoktál tanulni.
2011. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bőven jó, anyud csak jót akar neked hogy vidd is valamire ha majd egyetemre szeretnél menni ugye a pontok miatt, nem ártanak a jó jegyek, és persze egy jó érettségi sem amire ugye most a 4 év alatt készültök fel 10. be csak ismétlések lesznek akkor elég nehéz lesz megtanulni a 4 év anyagát, én tudom milyen, alig lett 4 es érettségim emiatt.
2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy naponta mennyit tanulok? Attól függ mennyi a lecke. Ha van matekból egy rahedlio akkor addig ülök ott míg kész sincs.

Olyan még eszembe se jut hogy egyetmre menjek. Vannak elképzeléseim és az egyetem nem szerepel köztük :)

2011. okt. 28. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
szerintem meg bőven nem jó. a 3,4-es átlag egyetemen számít jónak, középsuliban szerintem a 4,0-4,2nek meg kell lenni. nem vagyok stréber egyáltalán és nem is tanulok minden nap órákat, mégis megvoltam minden év végén minimum 4,6.
2011. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"mégis megvoltam minden év végén minimum 4,6."


Akkor olyan színvonalú iskolád volt...

Én Budapest egyik legjobb műszaki szakközépjébe jártam, az osztályelső volt 4,1. Na ő volt az igazán stréber kialakítás, mindig mindent tudott, mindig tanult.

Az átlag 3,0 körül volt, 3,5 felett már tényleg jó eredménynek számított.

Hozzáteszem nem is sok gondom volt utána egyetemen, mert felkészítettek rá.

2011. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!