Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvostudományi szakra...

Fogorvostudományi szakra milyen tárgy (ak) kellenek a biológián kívűl?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

PFFFFFFFFFFFFF

most látom h biológia és kémia vagy fizika ,és a kémiát v fizikát emelt szinten kell teljesíteni:S

2011. szept. 29. 16:26
 2/15 A kérdező kommentje:
jaaaj de a kémia nagyon nehéz:(((((((
2011. szept. 29. 16:28
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem a kémiát vagy a fizikát kell emelten teljesíteni, hanem a biológiát és mellé vagy a fizikát vagy a kémiát. (2013-ig csak egyet a három tárgy közül).

De ha orvosira akarsz menni, akkor nem kellene ennyire visítani a kémia miatt, mert bizony az egyetemen is találkozni fogsz vele.

De ha annyira nem tetszik a kémia, akkor menj fizikára.

2011. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

inkább az a baj,hogy az ilyen számolósak olyan nehezek,meg a kémiát nem nagyon szeretem,a fizikát sem,viszont a bioszt imádom,a biokémiát megtanulom, jaaaj:S


most akkor mi legyen? még van 8 hónapom eldönteni a fakultációkat,de lehet,hogy könnyebb lenne az anglisztikát megcélozni:S

2011. szept. 29. 16:36
 5/15 A kérdező kommentje:
ja ,félreolvastam: (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)
2011. szept. 29. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz hozzá, hogy "lehet könnyebb lenne inkább...", akkor felejtsd el az orvosit.
2011. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

mit jelent az amúgy,hogy O-N-K?

és az O-N-Á az osztatlan,nappali,államilag finanszírozottat jelent?

és az O-N-K?

az O-N-Á-ra miért kell több pont mint az O-N-K-ra?

2011. szept. 29. 17:00
 8/15 A kérdező kommentje:
bocsi,valamit kettőször írtam.
2011. szept. 29. 17:00
 9/15 A kérdező kommentje:
ja,értem az o-n-k nem finanszírozott és finanszírozás végett kell a több pont.
2011. szept. 29. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
K=költségtérítéses. Nyilván azért kevesebb ott a ponthatár, mert kevesebben jelentkeznek.Nem sok embernek van pénze kifizetni félévente kb. 1 milliót rá...
2011. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!