Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem megy a matek.

Mit csináljak? Nem megy a matek.

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, akármit csinálok, akárhogy próbálok koncentrálni, egyik fülemen be, a másikon ki. Eddig hármasnál sose volt jobb jegyem matekból, nem tudom hogyan fejleszthetném magam, de ez így nem mehet tovább. Annyi h nem akarok matekot tanulni a későbbiekben, nem tudom ez fontos-e.
2011. szept. 30. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali :) a matek mindig fontos lesz az eletben, erdemes beleasni magadat. En a mai napig abbol a tudasbol elek, amit 20 eve tanultam meg :) Sztem az a bajod, hogy nem ERTED a lenyeget. Anno, a tanarom azt mondta, hogy a matek az logika :) Ha nincs logikus gondolkodasod, vagy nem akarod megtanulni, akkor tenyleg bajban leszel. Ha nem erted, akkor viszont erdemes magantanart vagy valakivel osszeulni, aki tud segiteni. Gondolkodni neked kell megtanulni. Ahelyett, hogy itt sajnalod magadat, probalj meg eszkozoket talalni, hogy mit tudsz csinalni :) Tanacsot kaphatsz, de neked kell tenni erte :)
2011. okt. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Esetleg fejlesztő tanárra nem gondoltál?

Szívesen ajánlok egyet(Bp-en),én is totál hülye voltam,de két éve négyes lett az érettségim:)Előtte kettesekkel átmentem,fél évet jártam a tanárhoz,és megérte:)

2011. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!