Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet, ismerősömnek érettségije sincs minőségi ellenőr lesz és 130-at fog keresni (? )

Figyelt kérdés
én meg gürizek állandóan és kb jó ha a háromnegyedét megkapom holott érettségim is van
2011. szept. 30. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem mondta, hogy az élet igazságos. Egyébként neked is lehet jobban fizető munkád, csak járj utána. És ha találsz, mondj fel a jelenlegi helyeden és kezdj el ott dolgozni.
2011. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
látod ez egy olyan kérdés amire a jó isten se tudja a választ. mondjuk a munkáltatók nem szeretik ha valakinek túl magas végzettsége van, de azért nonszensz hogy 8 általánossal(?)ennyit keressen vki.
2011. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha ismerős a főnök,vagy van protektora,akkor lehetséges. Jó állást csak protekcióval lehet kapni,bármilyen végzettsége is van valakinek.
2011. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

El vagytok egy kicsit tájolva. Nem az számít, mennyit tanultál, sem az, mennyit gürizel. Az számít, mennyi hasznot termelsz. Helló, húsz éve így van ez, meg lehetne már szokni.


Egy példa erre: "I failed all my subjects in school and my friend passed all his subjects in school. My friend is now an engineer in microsoft and i am the owner of Microsoft" (Bill Gates)

2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%

Én is ebbe a cipőbe járok. Nekem nem csak érettségim van, de viszont nincs a megfelelő poszton a keresztapám!


A közszférába ne menj dolgozni mert ott tényleg nem kapsz annyi fizetést sem, hogy a a lakásrezsidet kifizesd.

2011. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne igazságtalan? Ő élt egy lehetőséggel, amivel Te nem. Valószínűleg tett érte.
2011. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Az élet nem igazságos. Az állatokat pl. megeszik más állatok. Aztán vannak országok, ahol milliószámra nem jutnak ivóvízhez emberek. Neked is jutott egy kicsi az igazságtalanságból -- az igazság nem a természet rendje, csak a romantikus regényeké.
2011. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a papír számít, hanem a rátermettség. nekem is volt olyan üzleti vállalkozásom, amivel ennél jóval többet kerestem, mikor még érettségim se volt. azóta már esti tagozaton ugyan befejeztem a középsulit. nem azért mert kellett volna a papír, hanem már gáznak éreztem, hogy nincs.
2011. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

"holott érettségim is van"

Az nem jelent semmit. Az érettségi nem igazán képvisel semmilyen színvonalat, az egy teljesen alap dolog, nem érdem, hogy valakinek van, inkább ciki, ha valakinek nincs.

Mondjuk épp ezért meglepő, hogy valaki érettségi nélkül ilyen jól elhelyezkedjen. De úgy látszik, nem lehetetlen.

2011. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem jutsz semmire, mert csak felvágsz az érettségiddel. ami sz*rt nem ér, és csak nyavalyogsz, hogy másnak agya van, és jut valamire!
2011. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!