Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A zárójeles hibám miatt lett...

A zárójeles hibám miatt lett rosszabb jegyem. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

3 hibát lehetett az egész szövegbe hibázni az 5-ér.

Nekem 3 hibám volt.

Egy szót elírtam ezért zárójelbe tettem és kijavítottam.

És a tanár 4 hibát számolt, de a zárójelet az miért vette bele?


2011. okt. 2. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kihuzni nem lehetett a hibakat?
2011. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden dolgozatnál zárójelet használok.
2011. okt. 2. 13:56
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem szólj neki, hogy te odaírtad a jót és a rosszat húztad át. Meg kell neki adnia az 5öst, ha a rossz mellett szerepel a jó megoldás.
2011. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóltam, azt mondta rá, hogy ő így döntött és kész. De ez így nem ér.
2011. okt. 2. 13:59
 5/9 anonim válasza:
72%
Sajnos a tanártól függ minden. Nálunk az hiba áthúzása kapásból kettest jelentett, mint ahogy az ö, ü, feletti pontok vízszintes vonallal történő helyettesítése is. (gimnázium)
2011. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En kernek egy fuggetlen tanar ujbol javitasat.
2011. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a tanar nem koteles emlekezni, hogy Te minden dolgadat igy irod. Itt, csakis a mostanirol van szo, ezt javitotta.
2011. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
eleg rosszindulatu a tanarod, inkabb szemet. egyebkent erdemes atterni a kisatirozasra/kihuzasra a zarojel helyett, mert ossze tud keverni, van amikor valamit tenyleg zarojelbe kell irni es az ugy mar osszezavaro lehet
2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
A zárójelbe tett szót át is húztad? Ha igen akkor jogos a felháborodásod, ha nem húztad át akkor meg a tanárnak van igaz mert így nem azt jelenti hogy átjavítottad a rosszat a jóra.
2011. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!