Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a kémia érettség...

Hogy sikerült a kémia érettségid? Mennyivel lett jobb /rosszabb, mint amit akartál?

Figyelt kérdés
Mind1, hogy idén vagy évekkel ezelőtt írtad, minden infora kíváncsi vagyok :) Esetleg, aki írós kedvében van azt is megoszthatja, hogy hogyan készült fel rá. Köszi előre is !
2011. júl. 8. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

66 % lett 14 % lett rosszabb, mint amit vártam, de igazából már 73-nak is nagyon örültem volna.

Természetesen idén írtam...

2011. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*-kal
2011. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
meghúztak XD
2011. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és az jobb vagy rosszabb, mint amit szerettél volna ?? :D :D :D :P
2011. júl. 9. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még nem tartok az érettséginél, de bátyámnak tavaly amikor 11-es volt 91%-ra sikerült az emelt szintű (kémia szakos volt)
2011. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem 77% lett 2 éve. az írásbelit kicsit elb@sztam, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok számítási feladat lesz benne. viszont a szóbeli már maxos lett, így végül felnyomtam 77-re. de igazából min 85öt szerettem volna. végülis nem gáz, mert így is bőven befértem arra az egyetemre, ahova akartam.
2011. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna minimum 90%-ra teljesíteni, de csak 83% lett. (középszint) A vörösiszapos feladatnál kiakadtam, a konyhásat úgy éreztem, hogy tudtam, de végül mégse lett hibátlan. Szóbelin a Benzolról kellett beszélnem, a kísérlet a sósav, ecetsav, víz megkülönböztetése indikátorral. Az maxpontos lett, bár hibáztam benne.


Jártam különtanárhoz, és nagyon sokat készültem, faktos könyvből, neten néztem utána dolgoknak stb.


Kérdező: Neked hogy sikerült (ha idén csináltad, vagy előtte) Hová mész továbbtanulni? (Ha mész)


Én a Debreceni Egyetem TTK-kémia szakát jelöltem be, 330 pontot számoltam ide, úgy gondolom felvesznek :)

2011. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én csak októberben fogok, azért is kérdeztem, hogy felmérhessem mi az átlag, én is mire számítsak. Én megcélzom a 100 %-ot és reméljük minél közelebb leszek hozzá :D nagyon fontos lenne egy 90 feletti, nem tudom, hogy hogy fogom elérni. Augusztustól megyek tanárhoz.
2011. júl. 9. 12:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 90% lett. Kb ennyire számoltam:)
2011. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46% jobb lett,mint remélni mertem! megjegyzem nem sokat készültem rá!
2011. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!