Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg a tesi órát?

Hogy ússzam meg a tesi órát?

Figyelt kérdés
Van egy hülye ugrós dolog, aminek a lábamhoz van köze, az alapból nem megy szval halál béna vagyok, a múltkor még sírtam is, és még vagy 2 órán át ezt vesszük, felmentést szeretnék, de hogyan? Nem akarok megint leégni! Gyors válaszokat kérek!
2011. okt. 6. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős, én mindig két-ballábas voltam, ráadásul lyukas kezű is, így mindent elbénáztam. Szüleidtől nem tudsz felmentést kérni? Ők írhatnak, csak annyit kell a papírra írni, hogy egészségügyi okok miatt és kész :)
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a magasugrást utáltam. Attól féltem, hogy leverem a lécet, és háttal ráesek. Ha normális a tanárod, próbáld megbeszélni vele, hogy inkább csinálsz bármit (felülések, labdagyakorlatok) csak ezt ne kelljen. Bár égni így is égni fogsz.
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, inkább nézz szembe a félelmeiddel! ha nem megy, gyakorold! más meg másban gyengébb...
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a múltkor már elhasználtam a szülős felmentési lehetőséget, már mondtam a tanárnak, h én inkább távolugranék, az az egyetlen ami megy, de hiába-.- meg pluszba ott kellett maradnom 15 percet tesin, mert nem tudtam átugrani azt a hülyeséget-.- itthon gyakorlom, de nincs aki segítene, h jól csinálom-e..am az viszont igaz, h más meg másban béna, de az a valami egy óra alatt le van tudva, mi meg legalább egy hétig magasugrunk-.- Szval a tanárunk alól csak felmentéssel lehet kihúzni magunkat, de már a legkisebbekért is orvoshoz megy mindenki, hogy kihasználja, lehet elmegyek most én is, kicsit amúgy is náthás vagyok..
2011. okt. 6. 14:37
 5/10 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, mondd,h nagyon fáj a térded. Nem állandóan, de gyakran, olyankor, ha megerőlteted. Mondd,h akkor is ha sokat gyalogolsz, de ha táncolsz, vagy tesi óra van, akkor utána kattog és fáj. Fel kéne,h mentsen,
2011. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy? fogadok lány...nem megúszni kell hanem szembenézni a dologgal, aztán próbálkozni. Mi is mindig kiröhögtük aki ilyen b@lf@szságokat csinált, de nálunk ők is röhögtek saját magukon, aztán sz@rtak az egészbe. Együtt röhögtek velünk, nem bőgni kezdtek mint az 5 évesek. Én is egy csomó dologban szerencsétlen voltam, de eszembe sem jutott hogy ezt valahogy meg kéne úszni..próbálkoztam, vagy bejött v nem, de tudtam magamról h megtettem mindent.
2011. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16:16

Elképzelni sem tudod, hogy valakinek sz.rul esik, ha röhögnek rajta? Én is ilyen 5 éves vagyok. 20 évesen. Te bizonyára fiú vagy. Az, hogy jól szórakozol magadon, az a privát szerencséd, attól még más érezheti megalázva magát, főleg ha érzékenyebb.


Egy tesi óra pedig a melegágya az ilyen helyzetnek. Én is gyűlöltem ezeket a hülye felméréseket, a bemondott futási időket, az egymás előtti magasugrást. Szerencsére utána egy tündéri tesitanárt kaptunk, aki jó arc volt. Persze rendesen megizzasztott minket, de inkább játékos formában.


Kérdező: háziorvoshoz is le tudsz menni, hogy meg vagy fázva, így nem szeretnél ugrálni, de ha rendesebb, akár őszintén is elmondhatod neki a gondodat. Egy-két órára ír igazolást, de az elég is. És kitartás, más is béna! :)

2011. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na megvan az igazolás, elmentem az orvoshoz, am ő tényleg nagyon rendes, szval el is mondtam neki, h mi a hézag. Egyébként egész évben nem kapok soha felmentést szinte, szval nem is panaszkodhat a tesitanár.
2011. okt. 6. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy nem szabad égetni a diákokat, ezt mint tanár mondom. Attól senki se lesz jobb, és pont azt utálja meg, amit nem kéne. Kérdező! oké, hogy ezt az egyet nem akarod, és felmentést szereztél, de a testnevelést ne hagyd ki. Fuss, ugrálj, mássz, vagy dobálj, az ügyességed is javíthatod, a lényeg hogy élvezd annak ellenére, hogy jól megizzaszt. Az eredményét már akkor is látod, amikor gond nélkül végig tudsz ülni egy délelőttöt, és nem fájdul meg a hátad.

Légy udvarias, tisztelettudó, de soha ne hagyd magad megalázni - senkitől!

2011. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első mondatból kimaradt, hogy IGAZA VAN
2011. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!