Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Neptunban pénzt...

Hogyan kell a Neptunban pénzt utalni?

Figyelt kérdés
Itt kell fizetni a tandíjat. De semmi ép-kéz-láb dolgot nem tüntet fel a rendszer. Jóformán nincs is mire kattintani. Leírná nekem valaki, hogyan kell befizetni a tandíjat a Neptunon keresztül?
2011. okt. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy csak ott lehet befizetni. Én sem ott fizettem be. De amúgy rámész pénzügyek-befizetés fülre. ott elvileg meg kell, hogy jelenjen az összeg és mellette a sor végén valahol van olyan, hogy lehetőségek. Ott kell lennie a befizetésnek is.


De szerintem be tudod fizetni Te is csekken. Mert itt átutalással megy lényegében

2011. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De pont ezaz, hogy nem dob fel semmit! Csak, hogy nincs találat, pedig mindent megpróbáltam. Már olvastam egy-két hasonló kérdésre adott választ itt, majd azokat mindjárt megpróbálom.


De ha mégis csekken fizetem be, honnan tudjam meg, hogy pontosan mit írjak a csekkre?

(Elég kínos, hogy ennyire nem értek ezekhez a dolgokhoz, de majd beletanulok)

2011. okt. 8. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb menj be a tanulmányira és ott tudnak neked ebben segíteni bármelyiket is választod..


Én megnéztem a neptunt és itt így van, de nálam nincs befizethető összeg csak azok amik már be vannak.. De én így fizettem be anno a pótvizsga díjamat is.

2011. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy van egy létező/nem létező? bankszámla, ami Gyűjtőszámla névre hallgat a neptunra, ez a neptunban levő bankszámlám. Ha szeretnék befizetni valamit, akkor át kell utalnom a saját bankszámlámról erre a gyűjtőszámlára (van külön számlaszám, sőt nálunk kötelező bizonyos megjegyzést is írni különben valami para van). Amikor megérkezett (néhány nap) a pénzem erre a neptun-beli számlára, akkor egy gomb lesz a befizetéseknél, hogy gyűjtőszámláról befizet. Elfogadom és már kész is :) Először nekem is nagyon fura volt, de logikus rendszer :) Remélem segítettem :) Hajrá!!
2011. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És hol találhatom meg a saját gyüjtőszámlaszámomat?
2014. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!