Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban tárgyfelvétel?

Neptunban tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Annyi lenne csak a kérdésem, hogy neptunban végül is lehet-e olyan tárgyakat is felvenni, ami kötelező? Vagy csak azt kell felvenni, ami szabadon választható?
2011. szept. 5. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, főleg azokat kell, amik kötelezőek!
2011. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

és téged felvettek egyetemre?

na itt lett *lb*szv*.

2011. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: honnan a picából ismerné a qva neptunk a kérdező? nem tanítják középiskolában.
2011. szept. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ahhoz nem kell ismerni a neptunt, hogy tudja az ember, hogy valamit nem véletlenül hívnak kötelezőnek...
2011. szept. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neptunban azokat az órákat kell felvenni, amikre járni fogsz - az összeset. A kötelező órákra is járni fogsz, úgyhogy igen....
2011. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de a választhatót is választhatónak hívják, mégis egy csomó olyan van, amit kötelezően kell választanom.

És nekem is úgy kellett tárgyakat felvennem, hogy a kutya nem mondta el, hogy mi a franc az a neptun. Akinek még nem volt dolga vele annak nem olyan kézen fekvő ez!

2011. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De szerinted az emberek úgy születtek, hogy ismerték a neptunt?:D

Az emberek 90%-a magától találja ki a működését. Nem egy nagy dolog, a "tárgyfelvétel"-nél kell tárgyat felvenni...

A kötelező tárgyakat (amiket a mintatantervben is megtalálsz mellesleg) nyilván kötelező megcsinálni, ha diplomát akarsz. A szabadon válaszható tárgyakból azt választhatsz szabadon, amit akarsz (meg van szabva, hogy mennyit kell, de ez sulinként változó). A kötelezően válaszhatók nyilván azok, amikből kötelező választani. (van pl 3 tárgy félévente és abból egyet kell) De ez is sulinként változik

2011. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban én is leszóltam már a kérdezőt, de sztem azt akarta kérdezni, hogy a kötelezőre is külön fel kell jelentkezni, vagy mivel kötelező, tehát enélkül nem kap diplomát, így automatikusan fent van a listán. Valahol érthető a kérdés, bár nekem eszembe se jutott ez anno elsősként.
2011. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!