Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam szociális...

Miért nem kaptam szociális ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy nem kaptam meg a rendszeres szociális támogatást a Debreceni Egyetemen (persze levelet elfelejtettek küldeni, hököstől tudom). Hátrányos helyzetű vagyok (gyermekvédelmi támogatás) és az összes jövedelmünk 40ezer forint havonta, ami még csökkenni is fog 1-2 hónapon belül (munkanélküli segély). Két munkanélküli szülőm van, hárman élünk egy háztartásban, a tesómék már nem élnek velünk. Tizenháromezer az egy főre jutóm.. a hökösöm azt mondta nem érdemes fellebbeznem. Most akkor mi van??? ez tényleg így működik? persze a nagycsaládosok kapnak. Szerintem ott is meg kéne nézni, hogy hogy keresnek a szülők, nem alanyi jogon kéne hogy járjon. kérdem én.. ki kap, ha én nem?? nem mellesleg ezért csúsztatom a diplomám, hogy dolgozzak (nem passziváltattam magam).. és még így sem kapom meg. fellebbezzek? vagy ne?? tavalyi fellebbezésemre is januárban válaszoltak. Debreceni egyetemisták! nektek mik a tapasztalataitok?
2011. okt. 9. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk általában attól függ, hogy hányan vannak jóban a hökösökkel. Ha túl sokan, sajnos azokra már nem jut pénz akik tényleg rászorulnának...
2011. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( szomoru.. pedig mikor leadtam a papirokat,azt mondtak, h biztos megkapom.aztan most meg azt mondtak,h nem is ok pontoznak..akkor ki?en ugy tudom ok,csak nem merik vallalni a felelossegt.gusztustalan...
2011. okt. 9. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nálunk sem kapta meg egy csaj, pedig eléggé hátrányos helyzetben van, de le nulla pontozták neki, mert állítólag nem volt meg valami papír, de azt nem tudták megmondani, hogy melyik hiányzott...érdekes...és direkt többször is ellenőrizte, hogy meglegyen minden, úgyhogy tuti nem is hiányzott.

2011. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szegény.. :( pedig nekem meg tuti nem az a gond, hogy nincs meg vmi papír, mert akkor alapból nem kaptam volna egy pontot se, érvénytelen lett volna a pályázat. erre tehát nem hivatkoztatnak. amúgy viccesek, mert még mindig nem kaptam e-mailt. levélre nem válaszolnak, személyesen még nem tudtam bemenni.. de addig fogok ott várni ha eljutok, amíg előttem át nem nézik a pontozást. meg amúgy akkor lenne korrekt, ha nyilvános lenne a ponttáblázat, hogy mire hány pont jár, mert hogy így csak dobálóznak a pontokkal az úgy vicces..
2011. okt. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!