Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha levelező tagozatra vettek...

Ha levelező tagozatra vettek fel, a következő félévben át tudok jelentkezni nappali tagozatra?

Figyelt kérdés

a megfelelő tanulmányi átlag mellett persze...

nyilván ez intézményenként változó, de elvben ez lehetséges?


2011. júl. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvben lehetséges igen. De ez tényleg eléggé intézményfüggő szerintem.


Lehet például, hogy kiköti az intézmény, hogy csak költségtérítéses nappalira tud átvenni, vagy bizonyos tárgyakat pótolnod kell, illetve újra kell csinálnod, ha pl. nem azonos a követelmény a nappali és levelező tagozaton.

Kérdezd meg az intézmény tanulmányi osztályán az illetékeseket, vagy keresd meg az egyetem honlapján a TVSZ-t (tanulmányi és vizsgaszabályzat), hátha van egy paragrafus benne, ami az ilyen átjelenetkezésel kapcsolatos kérdésekre megadja a választ.

2011. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"intézményenként változó"


- Leírtad a választ. Ennyi.

2011. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is kérdeztem már ezt nálunk (NYME SEK), azt mondták írni kell kérvényt a dékánnak és ő eldönti. hogy mi alapján azt nem lehet tudni. de ha meg is engedi, akkor se valószínű, hogy maradhatsz államin.
2011. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és azt nem tudjátok, hogy a pótfelvételi helyek hol és mikor lesznek fent?
2011. júl. 23. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
július vége, felvi.hu
2011. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!