Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha még nem érettségiztem le...

Ha még nem érettségiztem le egy tantárgyból (jövő héten fogok), de már leraktam az osztályozóvizsgákat, akkor nem írthatnak be igazolatlannak, ha nem megyek be órára, ugye?

Figyelt kérdés
És ha már leérettségiztem, akkor megtehetem, hogy egyszerűen nem járok be? 10.-es vagyok egyébként.
2011. okt. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az osztályzóvizsga automatikus felmentést jelent a tanórák látogatása alól.
2011. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg még bejártam
2015. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt be kell járni, pláne ha tizedikbe jársz
2015. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy az osztályozó vizsga után is igazolatlan, csak miután már megvan az előrehozott érettségi nem. Persze lehet, hogy ez jogszabályellenes, és ha azzal szórakoznál, hogy felsőbb fórum előtt ezt kifogásold, lehet, hogy Neked adnának igazat, de mivel azokon az órákon is elhangozhat olyan, amit a vizsgán is kérdezhetnek, szerintem egyszerűbb bejárni.:)
2015. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!