Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fog kinézni egy törikön...

Hogyan fog kinézni egy törikönyv 100 év múlva, hogyan fogják összefoglalni benne azt a sok szemetet, ami manapság történik a vilagban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 19:50
 1/9 anonim válasza:
5%

Na gyerekek ki uralkodott medgyesi péter után? Na, na?

Hát a tahó gyurcsány ferenc:DDDDDD

2009. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Valószínű tele lesz olyan fejezetekel amit utáltam a töribe:ez 4 évig volt kormányon,utána az 2 évig,majd a harmadik x évig aztán jött egy másik stb.Mindez megtűzdelve évszámokkal amit csórikámnak be kell magolni.Hát felköthetik a gatyát:)
2009. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

reméljük ezt a felesleges évszám-magolásos baromságot addigra túllépjük


nyilván tele lesz valótlanságokkal

feltevésekkel - amiket kész tényként fognak tálalni


egyik ember szerint jó x

másik ember szerint rossz x

és mind2 ir egy történ. könyvet - szép!!!


lesz aki az évszázad beszédének fogja titulálni öszödi beszédet

van aki szerint gyalázatos


hogy melyik álláspont gyúz - abba nincs sok beleszólásunk

2009. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát, az uralkodókat kibővíthetik így:

Az Árpád-háztól a Xarháziakig...

2009. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ma már szinte semmit nem írnak le kézzel.A kézirat régen a levéltárakban őrződött több száz esetleg több ezer évig.Ma meg minden vinyókon,meg pendrivokon van.Ezek meg valószínűleg el fognak veszni,kitörlik őket,meg ugye szinte a végtelenségig lehet titkosíttatni,aztán'valahogy'eltűnnek.Tehát a jövő történészének sokkal nehezebb dolga lesz,valószínűleg kénytelen lesz kicsit ezekre a forrásokra is támaszkodni.Mondjuk a kérdésedre válaszolva remélhetőleg értelmes történészek lesznek és azt a sok szemetet kihagyják a könyvekből.Esetleg lehet egy olyan fejezet,hogy a múlt század mindennapjai és ott esetleg lesz valami ilyen,de remélem,hogy több nem.
2009. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyi sok begyöpösödött politikai kockafej. Nem írtam egy szóval sem, hogy CSAK a magyar vonatkozású dolgokra gondolok. MINDENRE, ami a világban történik.
2009. ápr. 30. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg ez tök furcsa

a kérdező irta is hogy a VILÁGBAN

erre mindenki (én is) csak a magyar politikára koncentrált

ügyesek vagyunk - kissé nyitnunk kéne a világra nem csak viktort meg ferencet bámulni

2009. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a szemétre koncentráltam és abból következtettem a magyar helyzetre, bocs, ha máshol is ennyi a szemét, mint itt, csak valahogy nem tűnt fel, mert én külföldön is jártam és nem láttam ennyi szemetet, mint itt :-)
2009. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze,hogy a magyar helyzetre gondoltunk,hisz törin is azt tanulod a legtöbbet nem? A világban eddig is volt sok szemét,ezután is lesz.Eddig is összefoglalták ezután is megoldják.Gondolom sok minden kimarad már belöle így is.
2009. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!