Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon mikor lesz a számítástec...

Vajon mikor lesz a számítástechnika kötelező érettségi tantárgy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
sztem 5 éven belül sajnos :(
2011. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szerintem ideje, hogy megtanulják az emberek használni a word-öt, excelt, és társait. nem olyan nehéz, és minden munkahelyen kell szinte, főleg kezdőként.
2011. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is szükség lesz már mindenhol rá.Ha esetleg olyan munkahelye van az embernek, ahol nem kell használni a magánéletében mindenki játszik, e-mailt ír, facebokozik.

Szerintem jó ötlet lenne, ha kötelező érettségi tantárgy lenne.Különben is már rég bevezették az informatikai analfabéta fogalmát.

2011. okt. 13. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számítástechnikát már nagyon rég nem tanítanak Magyarországon, már 10-15 éve mindenhol informatika van. És sajnos semmi esély rá, hogy kötelező legyen.
2011. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, akkor informatika.de te is tudtad mire gondolok, és a másik 2 válaszoló is, nem?
2011. okt. 14. 10:31
 6/8 A kérdező kommentje:
elég baj, hogy semmi esély rá, hogy kötelező legyen.pedig kéne!!!én egy érettségizett embert nem engednék tovább, ha minimum felhasználói szinten nem ismeri az informatika világát(legalább az irodai cuccokat, és az op rendszer beállításait, meg ismerje az internet biztonságos használatát...)Ez már alap..Főleg a nálam fiatalabb generációnál.
2011. okt. 14. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valamit rosszul írsz, ne vedd már kötekedésnek, ha javítják. Ennyi erővel semmit nem kéne pontosan megfogalmazni, elég, ha éppen hogy megértik valahogy. Nem. Mást jelent a két szó. Ha te is foglalkozol bármivel komoly szinten, akkor nyilván te sem örülsz, ha összevissza használják az alapfogalmakat azon a területen.
2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, oké igazad van.Köszi egyébként, hogy kijavítottál!(Ezt komolyan írtam.)
2011. okt. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!