Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számítsak az egyetemen?...

Mire számítsak az egyetemen? Hogyan tudnék sikeresen teljesíteni? Van erre valami jó módszer?

Figyelt kérdés
(nyilván sokat kell tanulni..de valami "extra"?)
2009. máj. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bejársz az órákra, már nyert ügyed van :)

Sokkal rosszabb más jegyzetéből tanulni (saját tapasztalat)

2009. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova mész. Van ahol non-stop láblógatással is átmész gond nélkül. Én persze nem így jártam. Ha esetleg tanulnod is kéne, akkor annyi tanácsot tudnék adni, hogy ne hanyagold a tanulást az első zh időszakig, ne lógj órákról és dolgozzatok csapatban, mert egyedül nem (mindenkinek) megy, valamint a bukást nem szabad kudarcnak felfogni. Ja, és a nagyházikat se hagyd utolsó pillanatra. Persze ezek mind evidensnek tűnnek, de mégis mindenki elköveti és ha betartod sok problémától kímélheted meg magad.
2009. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.valakinek van még esetleg valami jó tanácsa?
2009. máj. 2. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól összefoglalta, de tényleg az a lényeg ,hogy ne hagyj mindent az utolsó pillanatra. A beadandókat, házi dogákat hasonlókat amik évvégére kellettek én simán megcsináltam legkésőbb tavaszi szünetben. Így nem vizsga meg zh időszakban kapkodtam. Amik évközben kellenek azokra ugyanez érvényes, ne előtte két nappal kezd el. Órára én ugyan nem nagyon jártam, de mikor tanultam, próbáltam mindent értelmezni, példát hozni rá, a gyakorlatba átültetni. Így könnyebben megmaradtak ,mert képes voltam logikát vinni a legszárazabb cuccba is.
2009. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!