Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Gáspár András Szakköz...

Milyen a Gáspár András Szakközép rendészeti szakja?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék oda tovább menni, de nem tudom milyen. Sok jelentkező van ott? Nehéz a fizikai alkalmassági? Mennyi négyesem lehet hogy még felvegyenek a felvételi tantárgyakból? Ja és milyen a kolesz? Ezek a kérdések foglalkoztatnak jobban. De aki tud válaszolni az mesélhet még a suliról meg az ott tanulókról is. Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2011. okt. 17. 15:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

Akkor már inkább a kecskemétit választottad volna, mint a Várit:DD Így utólag nem bántad meg a választásod?



Egy Bibós :)

2015. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De, el sem tudom mondani, hogy mennyire. Teljesen lehúzott az iskola, elég nagy terveim voltak, amiből kb semmi nem lett, kb trógernek érzem magam, és trógerekkel is vagyok körülvéve. Félek az érettségitől, szinte minden nap arra gondolok, hogy bárcsak gimibe mentem volna.
2015. dec. 17. 08:46
 13/13 anonim válasza:

Na mindenki nyugodjon le a pcsába!!!


Ne pofázzatok úgy hogy még kívülről se láttátok a sulit!

Igenis jó iskola, és kemény a tanítás! A szakmunkás szak tényleg gyengébb, de hol nem ?

Biztos kis nagyképű gazdag csitrik vagytok, akinek leesik a körme ha valamit csinálni kell.

2016. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!