Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemsokára betöltöm a 20-at,...

Nemsokára betöltöm a 20-at, viszont otthagytam a sulit! 10osztályt jártam végig! Most rendőr szeretnék lenni! Nem vagyok túl informált! :-s Segítene valaki? Gondolom rendészeti szakközép, aztán? Újra kellene kezdenem előröl a 9. -et? Vagy?

Figyelt kérdés
Ja és ingyenes lenne ha nappalira mennék?Van esti tagozat is rendészetin?
2011. márc. 24. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a tizediket elvégezted, akkor nem kell újrakezdened az egészet.

Rendőrségi ügyben nem tudok segíteni.

2011. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,kell érettségi.
2011. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom énis hogy kell érettségi!Más nem?Tehát 3év szakközép majd érettségi!
2011. márc. 25. 16:35
 5/9 anonim válasza:
Érettségi, fizikai, pszichikai alkalmasság, büntetlen előélet, magyar állanpolgárság és betöltött 18. év kell hozzá.
2011. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szaporítod a viccbéli rendőrök számát? :)
2011. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen szeretném!:)
2011. márc. 27. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed akkor már 40 évesen nyugdíjba mehetsz.
2011. márc. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan "értelmes" kommentelő nevezi itt gyk-n viccnek a rendőröket, és hülyézik le őket, de 90%-uk nem tudná sikeresen megcsinálni még a felvételit sem nemhogy az iskolát. Épp az a leghülyébb, aki azt mondja rájuk. Kcsög minden szakmában van, de mikor betörnek a házatokba, vagy rátörnek az életetekre, akkor azért jó, ha tudsz szólni ezeknek a hülyéknek. A kedvezményes nyugdíjkorhatár meg már ég nem kedvezményes.
2012. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!