Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap érettségizek. Mire...

Holnap érettségizek. Mire számíthatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Középszintű matek érettségiben vannak olyan típusok ami minden évben vannak?(Így hellyel közzel mire számíthatok holnap)?
2011. okt. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Most már tök mind1, inkább aludj.

Ha előrehozottra mész, akkor ne aggódj, nyilván okos vagy.

2011. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,akkor ne válaszolj...A típus példákat kérdeztem,hogy mi az ami kb minden évben van térgeometria stb...
2011. okt. 17. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj: [link]


Amúgy arra nagyon figyelj, hogy pontosan számolj, ne csússz el hülye kis hibákon és ahol TÖBB MEGOLDÁS IS VAN, oda ne felejtsd el mindet beírni, tehát pl X^2=9 akkor az X az lehet 3 is, de -3 is, mert -3*(-3) is +9! Meg a szögfüggvényes egyenleteknél is két megoldás van!

2011. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 17. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Érettségi előtti este megkérded hogy mire számíthatsz és hogy vannak-e típuspéldák amik mindig előjönnek? Már nem azért de ilyenkor tényleg nem ezen kéne agyalni, eddigre már az összes korábbi érettségit végig kellett volna tolnod gyakorlásképp és akkor sem hülyeséget nem kérdeznél, se nem aggódnál.
2011. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem azért,de megcsináltam az összeset, az emberek véleményére voltam kíváncsi,hogy ki mit gondol, mi lesz. ..ha nem tudsz normálisan válaszolni akk befoghatod a pof...:)
2011. okt. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!