Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelviskolába járok, ahol én...

Nyelviskolába járok, ahol én vagyok a legrosszabb tanuló, és olyan cikinek érzem ezt, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Tudja mindenki hogy a csoportban én vagyok a leggyengébb, nekem kétszer annyit kell készülnöm mint a többieknek, de még így is gyengének tartom magam hozzájuk képest. Másik csoportba nem mehetek már át, mert kifizettem a csoport díjat ... úgy érzem kimerülök teljesen, a héten már hajat mosni sem volt erőm este. Amiben gyenge vagyok az a beszéd, teljesen leblokkolok ha meg kell szólalnom angolul :S

Ha van valakinek valami hasznos ötlete, tanácsa, szívesen olvasnám! Hozzáteszem, hogy emiatt utálok bejárni a csoportba ... :(


2011. okt. 23. 17:02
 1/5 anonim válasza:
Ha szorgalmasan készülsz és mindig lelkiismeretesen meg csinálod a feladatokat stb. akkor ne érezd magad rosszul! Te mindent megteszel a siker érdekében! Viszont ha azért vagy rosszabb a többieknél, mert lusta vagy, azt ajánlom gyorsan kezdj el készülni!!! Az, hogy leblokkolok beszéd közben velem is meg szokott esni, esetleg gyakorold a családod vagy tesóid (ha vannak) előtt a beszédet. Előttük nem tudsz leégni, gyakorold a kiállást legyél magabiztosabb. Ne csak magold a tananyagot hanem hangosan gyakorold, hogy minél természetesebb legyen a feleleted. És néha a tanulásba is iktass be egy kis pihenést, egy jó kis félórás, forró fürdő közben el tudsz lazulni és nyugodtabban folytathatod a készülést, vagy egyél egy kicsike édességet, tapasztalataim szerint az jót tesz :D :D
2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen szinten vagy?

Kezdő?

2014. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet a kiejtés miatt?

Talán gyakorold jobban a kiejtést

2014. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használtok könyvet?

Gondolj arra, hogy egyszer csak vége lesz

2014. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Abrams12 válasza:
Ez most furán fog hangzani de szerintem ez a legjobb módszer:Ha van olyan könyved,játékod,akármid ami angolul van akkor abból nagyon jól meg tudod tanulni a nyelvet.Én anno így tanultam meg a mostani angoltudásom kb 80 százalékát(nem viccelek)és így az angolóra az csak játék.
2015. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!