Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? A gólyabál...

Melyiket válasszam? A gólyabálat vagy a házibulit?

Figyelt kérdés
az összes barátom a buliba megy, ott tuti, hogy jól érezném magam. a bálba viszont csak a nagyon felszínes "barátnőim", ráadásul mindenkinek van párja, nekem pedig nincs. Drága is a jegy, szóval én mosta buli felé hajlok, de azért mégiscsak 1x vennék részt gólyabálon.
2011. okt. 25. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
gólyabálat? xDD A te döntésed, mindenesetre én nem mennék a bálba, hogyha biztos lennék benne, hogy nem érzem majd jól magam.
2011. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gólyabál. Tényleg egyszer van életedben, bulizni meg akár hetente többször is elmehetsz. Ráadásul még most ismerkedsz az osztálytársaiddal, és nem lenne szerencsés ha már most azt gondolnák hogy mindenből ki akarod magad húzni.
2011. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!